Polish Army of Glory

Forum zwycięskiego klanu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-02-19 20:19:52

filu0406

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-19
Posty: 18
Punktów :   

Witam , mam kilka propozycji .

Szczerze ? V tier to dupa ... V tierem na bitwach klanowych czy kompaniach możemy tylko czyścić wrogie IS 3 ze rdzy - 1
Nie liczy sie wiek , liczy sie jak gra ( wiem , żenujące jest to jak słyszy sie na czacie kogoś bez mutacji głosu ale cóż ) - 2
Co do - 2 , to gdy klan sie rozwinie  dopiero powinniśmy pomyśleć nad  ograniczenieniem wiekowym - 3
Popieram minimalny tier w klanie VII ewentualnie VI - 4
Powinna zostać ustalona data treningów oraz kompani , reszta treningów i kompani byłaby organizowana sporadycznie - 5
                                                                                                                                                                                  Pozdro

Offline

 

#2 2012-02-20 18:53:53

kszafranski16

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-10
Posty: 17
Punktów :   

Re: Witam , mam kilka propozycji .

Filu nie musisz pisać 10 razy tego samego a po drugie daty treningów i kompani są ustalane ale połowa klanu nie czyta forum

Offline

 

#3 2012-02-27 21:25:31

Arthei

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-13
Posty: 17
Punktów :   

Re: Witam , mam kilka propozycji .

Połowa klanu, (ba, 70%) pewnie nie wiem o stronie klanowej, albo nie ma zamiaru na nią wchodzić. Nie widzę sensu ustalania tu treningów (byle tak około tydzień wcześniej) skoro występuje taka sytuacja, chyba że powstanie elitarna część klanu (ta, która czyta forum) uczestnicząca w klanowych wydarzeniach. Innego rozwiązania niestety nie widzę, ale można by się popytać na chat'cie klanowym (chodzi mi o ten już w grze) i poinformować ludzi o istnieniu czegoś takiego jak strona klanowa, domyślam się, że nie każdy zobaczył ja w jego opisie ... ;/

Offline

 

#4 2012-02-27 21:48:25

Heru

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: Witam , mam kilka propozycji .

Napisanie na stronie klanowej ze jest forum malo da bo po pierwsze trzeba wogole trafic na ludzi aby byli online i kazdemu z osobna pisac ze maja tu wchodzic przynjamniej raz w tygodniu a do tego watpie aby kazdy czytal to co sie dzieje na kanale gildiowym w grze

Offline

 

#5 2012-02-28 18:30:22

filu0406

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-19
Posty: 18
Punktów :   

Re: Witam , mam kilka propozycji .

Ja wchodze codziennie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.a7x.pun.pl www.shahid-kareena.pun.pl www.shippuuden-pbf.pun.pl www.great-land.pun.pl www.industrymachinery.pun.pl